7FIT S.A. jest producentem i dystrybutorem odżywek, suplementów diety dla sportowców i zdrowej żywności pod własną marką 7Nutrition, którą sukcesywnie rozwija od 2013 r.

Spółka prowadzi również sprzedaż odżywek i suplementów zewnętrznych producentów, a ofertę podstawową uzupełnia o odzież i sprzęt fitness, opracowania dietetyczne i treningowe, książki i poradniki.

Historia działalności sięga 2006 r., kiedy Pan Michał Wasilewski otworzył sklep internetowy triceps.pl. W 2011 r. powołana została spółka Triceps.pl S.A. (obecnie 7FIT S.A.), do której Pan Michał Wasilewski wniósł dotychczasową działalność. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 4 czerwca 2012 r.

Sklep stacjonarny firmy znajduje się we Wrocławiu na ul. B. Strachowskiego 28a. Spółka prowadzi sprzedaż głównie hurtową, z wykorzystaniem panelu hurtowego B2B oraz poprzez własny sklep internetowy www.7-nutrition.com. Spółka ma przedstawicielstwa w takich krajach jak: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Hiszpania, Dania, Słowacja i Francja.

Siedziba i główny magazyn Spółki znajduje się w Stanowicach w gminie Oława, 20 km od Wrocławia (Stanowice 82A, 55-200 Stanowice). W magazynie przechowywany jest asortyment oferowany przez 7FIT S.A., do momentu jego przetransportowania na półki sklepu stacjonarnego, do jednostek hurtowych bądź bezpośrednio do klientów detalicznych.

Spółka oferuje ponad 130 produktów pod własną marką 7Nutrition w czterech podstawowych kategoriach:

  • Odżywki białkowe, węglowodanowo-białkowe i węglowodanowe,
  • Suplementy sportowe,
  • Suplementy pro-zdrowotne,
  • Żywność funkcjonalna.