7FIT S.A. jest producentem i dystrybutorem odżywek i suplementów diety dla sportowców pod własną marką 7Nutrition, którą sukcesywnie rozwija od 2013 r.

Spółka prowadzi również sprzedaż odżywek i suplementów zewnętrznych producentów, a ofertę podstawową uzupełnia o odzież i sprzęt fitness, opracowania dietetyczne i treningowe, książki i poradniki.

Siedziba firmy i sklep stacjonarny znajduje się we Wrocławiu (Armii Krajowej 8c/2 50-541 Wrocław), spółka prowadzi również sprzedaż poprzez własne sklepy internetowe www.triceps.pl oraz 7-nutrition.com i zewnętrzne platformy handlowe. Ponadto dynamiczny rozwój Spółki, w tym stale wzrastająca wartość przychodów uzyskiwanych z tytułu sprzedaży produktów, wpłynęły na decyzję o stworzeniu i rozwoju własnej sieci franczyzowej działającej na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Spółka ma przedstawicielstwa w takich krajach jak: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Hiszpania, Szkocja, Dania, Słowacja i Francja.

Główny magazyn Spółki znajduje się w Oławie (Stanowice 82A, 55-200 Oława), ok. 20 km od siedziby Spółki. W magazynie przechowywany jest asortyment oferowany przez 7FIT S.A. do momentu jego przetransportowania na półki sklepu stacjonarnego, do jednostek franczyzowych, bądź bezpośrednio do klientów detalicznych.

Spółka oferuje ponad 100 produktów pod własną marką 7Nutrition w czterech podstawowych kategoriach:

 

 

  • Odżywki białkowe, węglowodanowo-białkowe i węglowodanowe,
  • Suplementy sportowe,
  • Suplementy pro-zdrowotne,
  • Żywność funkcjonalna.

Historia działalności sięga 2006 r., kiedy Pan Michał Wasilewski otworzył sklep internetowy triceps.pl. W 2011 r. powołana została spółka Triceps.pl S.A. (obecnie 7FIT S.A.), do której Pan Michał Wasilewski wniósł dotychczasową działalność. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 4 czerwca 2012 r.