Zarząd

Arkadiusz Bała – Prezes Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu na kierunku Politologia. Ze spółką 7FIT związany od samego początku funkcjonowania firmy. Wraz z założycielem przechodził wszystkie szczeble rozwoju zawodowego w Spółce, od stanowiska w magazynie, obsłudze klienta, sprzedawcy w sklepie stacjonarnym po dyrektora hurtowni. Był jednym z inicjatorów założenia sieci franczyzowej Triceps.pl oraz hurtowni pod tą samą nazwą. W późniejszym okresie koordynował stworzenie marki 7Nutrition.

Dominik Charciarek – Wiceprezes Zarządu

Michał Wasilewski – Członek Zarządu

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne, jest absolwentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Założyciel 7FIT S.A., od 2006 roku prowadził działalność gospodarczą związaną z handlem suplementami sportowymi, konsultacjami dietetycznymi i treningowymi, która następnie została przekształcona w spółkę akcyjną. Aktywny inwestor giełdowy i pasjonat analizy fundamentalnej przedsiębiorstw. Przedsiębiorca z prawie 20-letnim doświadczeniem w branży odżywek i suplementów oraz rynków kapitałowych.

Rada nadzorcza

W skład Rady Nadzorczej wchodzi pięciu członków, którzy na posiedzeniu Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 17.08.2020 roku zostali powołani na kolejną, wspólną, trzyletnią kadencję upływającą w dniu 30.06.2023 roku. Skład Rady Nadzorczej został przedstawiony poniżej.

 

Andrzej Wasilewski

Przewodniczący Rady Nadzorczej, wieloletni pracownik Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Członek Komitetu Organizacyjnego cyklicznego Międzynarodowego Seminarium pod nazwą “Chemistry for Agriculture”. Współpracownik Zarządu Centrum Naukowo-Badawczego Chemii, Agrochemii i Ochrony Środowiska “AGROPHOS” Sp. z o.o. we Wrocławiu

Karolina Nocuń-Wasilewska

Członek Rady Nadzorczej, lekarz medycyny, Absolwent Akademii Medycznej. Wielokrotnie uczestniczyła w procesach treningowych i cyklach sportowych jako specjalista ds. zdrowia portalu NoweCialo.pl oraz klubów sportowych współpracujących z TRICEPS.PL.

Teresa Frosztęga

Członek Rady Nadzorczej, emerytowana pracownica Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Prezes Zarządu Centrum Naukowo-Badawczego Chemii, Agrochemii i Ochrony Środowiska “AGROPHOS” Sp. z o.o. we Wrocławiu. Organizator cyklicznych konferencji i seminariów naukowych m.in. “Chemistry for Agriculture” i “Na pograniczu biologii i chemii” – seminarium dla doktorantów wyższych uczelni.

Marcin Drechna

Członek Rady Nadzorczej, absolwent Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim. Ze spółką 7FIT S.A. związany od samego początku funkcjonowania, odpowiedzialny za koordynowanie działań marketingowych.

Daniel Correia

Członek Rady Nadzorczej, absolwent studium policealnego we Wrocławiu o specjalizacji zasady żywienia i gastronomii, Od 2008 r. szef kuchni kilku prestiżowych restauracji. Konsultant w sprawie wykorzystania suplementów i odżywek przy ustalaniu cateringów dietetycznych.